NADRUKI / HAFTY 

Na kupowanej u nas odzieży roboczej możemy wykonać logo Państwa firmy lub napisy indywidualne.

Na hełmach ochronnych nanosimy logo tylko i wyłącznie w formie naklejki do samodzielnego przyklejenia.WYCENA

Ceny ustalane są z klientem indywidualnie na podstawie przesłanego nam logo oraz od ilości ubrań na którym wykonywany jest nadruk/haft.

Przesłane logo powinno być w formatach: *.cdr, *.pdf, w ostateczności format *.jpg czy *.png ale możliwe że doliczony zostanie koszt za wektoryzację pliku.

 
Zapytanie o wycenę wystarczy przesłać wraz z logo na info@patakontakt.pl
 
Jeśli jeszcze u nas Państwo nie wykonywali nadruków czy haftów trzeba doliczyć sobie koszt przygotowania matrycy (koszt jednorazowy) wtedy matryca zostaje u nas przechowywana w przypadku wykonania ponownych nadruków.
 
CZAS REALIZACJI: 2-10 dni roboczych w zależności od wielkości zamówienia.


SITODRUK, druk druk bezpośredni

Najpopularniejsza metoda nadruku na odzieży.

Polega na bezpośrednim nakładaniu farby na koszulki z wykorzystaniem specjalnych sit. Za pomocą naświetlania emulsji światłoczułej nanoszony jest na sita wzór, gdzie każdy kolor projektu wymaga osobno naświetlonego sita. Następnie za pomocą tzw. rakli przeciska się farbę przez oczka sita. Nadruk utrwalany jest termicznie. Do drukowania używa się najczęściej farb spotowych, np. wg wzornika farb PANTONE. Wykorzystując raster, istnieje możliwość wykonania sitodruku w przestrzeni barwnej CMYK, czyli tak, jak, np. w druku offsetowym. Dzięki rastrowi można też uzyskać przejścia tonalne. Sitodruk można wykonać trwalszymi farbami rozpuszczalnikowymi, nie przepuszczają one jednak powietrza, tworząc ,,gumę” w przypadku większych powierzchni, lub farbami wodnymi, które są mniej trwałe.

Technika sitodruku przeznaczona jest przede wszystkim do większych nakładów, w związku ze stosunkowo wysokimi kosztami naświetlania matryc. 

W tym przypadku trzeba liczyć jednorazowy koszt opracowania matrycy, matryca zostaje zachowana i w przypadku powtórnych zamówień liczy się tylko koszt za same nadruki.

* przykładowa realizacja naszej drukarni poniżej


 

HAFT KOMPUTEROWY

Bardzo popularna technika, stosowana przede wszystkim na grubsze materiały, np. koszulki polo, polary, bluzy, kurtki, czy czapki.

Aby zapobiec ściąganiu materiału dodatkowo stosuje się podkład z fizeliny. Haft najlepiej jest wykonywać na wykrojach – łatwiej jest wtedy naciągnąć tkaninę na specjalny tamborek. Haft jest metodą bardzo trwałą, szlachetną, dającą wrażenie profesjonalizmu. Nie jest to jednak metoda dobra do odzwierciedlenia drobnych szczegółów i zaawansowanych form graficznych, ponieważ jesteśmy tu ograniczeni grubością nici. Do dyspozycji mamy bardzo duży wybór kolorów, co pozwala na niezwykle dokładne dobranie pożądanej barwy.

W przypadku polarów haft jest jedyną dostępną formą znakowania.  Przy wykonaniu haftu nie ma znaczenia ilość wykorzystanych kolorów.
W tym przypadku trzeba liczyć jednorazowy koszt opracowania programu hafciarskiego, matryca zostaje zachowana i w przypadku powtórnych zamówień liczy się tylko koszt za same hafty.

* przykładowa realizacja naszej drukarni poniżej
TRANSFER CYFROWY druk cyfrowy

Przeznaczona do niskich nakładów ze względu na stosunkowo wysoki koszt pojedynczego nadruku oraz niską wydajność drukarki.
Nieograniczona liczba kolorów, fotograficzna jakość oraz możliwość wykonania przejść tonalnych to największe zalety druku bezpośredniego. Polega on na drukowaniu wzoru na specjalnej drukarce, w kolorach CMYK plus biel. 
Nie wymaga przygotowywania matryc.
Ekonomiczny sposób na druk wielokolorowych wzorów przy zamówieniach o bardzo wielu różnych grafikach lub niewielkiej ilości sztuk. Zalecany szczególnie na białe T-shirty.

* przykładowa realizacja naszej drukarni poniżej

Możliwe również u nas jest wykonanie (dłuższy czas oczekiwania)
- termotransferu
- druku flock
- druku flock sublimowanego 

------------------------------------------


UWAGA!

PO WYKONANIU NADRUKU CZY HAFTU,  NIE MA MOŻLIWOŚCI DOKONANIA ZWROTU ODZIEŻY!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl