MYDŁO BHP SZARE PÓŁTOALETOWE 200g

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena brutto: 3,30 zł 3.30
Cena netto: 2,68 zł
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: CHEMIKA
Kod produktu: MDŁ-01

Opis

Mydło półtoaletowe BHP kostka 200g

przeznaczone jest do stosowania jako środek do usuwania zabrudzeń. Ze względu na swoje właściwości doskonale nadaje się do zastosowania jako środek piorący do usuwania zabrudzeń i plam z tkanin, w tym także z ubrań roboczych. Dzięki bardzo dobrej rozpuszczalności w wodzie, mydło bhp może być używane do tworzenia roztworów wodnych służących do namaczania wysoce zabrudzonych tkanin lub mycia zapylonych i zabrudzonych powierzchni. Polecamy mydło półtoaletowe bhp do powszechnego stosowania szczególnie w przemyśle, warsztatach, garażach i stacjach obsługi, firmach komunikacyjnych i transportowych, firmach remontowych i budowlanych, gospodarstwach rolnych i do użytku domowego.

Charakterystyka:
Mydło półtoaletowe BHP w formie kostki w kształcie zbliżonym do prostopadłościanu o wyoblonych krawędziach i narożach. Stanowi mieszaninę surowców organicznych i nieorganicznych.


Właściwości wyrobu:
Mydło półtoaletowe BHP posiada doskonałe właściwości obniżające napięcie powierzchniowe wody. Ma bardzo dobrą rozpuszczalność w wodzie. Doskonale usuwa wszelkiego typu zabrudzenia i plamy. Posiada wysoką zdolność pianotwórczą. Szybko i łatwo zmywa się z namydlonych powierzchni. Mydło półtoaletowe BHP używane do mycia rąk nie powoduje wysuszania skóry. Mydło BHP jako środek powierzchniowo czynny posiada doskonałe właściwości zwilżania wszelkiego typu pyłów, umożliwiając usunięcie ich z zabrudzonych powierzchni.


Wybrane parametry techniczne:

Wybrane parametry techniczne:

Wybrane parametry techniczne


Wyrób zgodny z Zakładową Normą firmy CHEMIKA.Posiada Świadectwo Jakości Zdrowotnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl